• Wpisów:403
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis:1 rok temu, 21:37
  • Licznik odwiedzin:44 376 / 2490 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 


Chyba sporo osób ma z tym problem. I jak najlepiej przez to przejść?
  • awatar @Natik@: Nie należy się przejmować tym co myślą inni bądźmy sobą nie zależnie co powiedzą inni
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
I co teraz..?
 

 
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę."
-Paulo Coelho
 

nie_znasz_nie_pytaj
 
oczypelneiskier
 
Super blog.Powodzenia
 

 
"Obok jesteś wciąż i nie ma Cię.."
 

 
"Najlepsze co możesz mieć od życia, to kogoś, kto Cię będzie kochał taką jaką jesteś. W dobrym czy złym nastroju, w lepszej czy w gorszej formie, jaka byś nie była. Z taką osobą warto być. Czasem życie może poprowadzić Cię trudnymi ścieżkami, ciemnymi ścieżkami, po to, abyś poznała wielu złych, zanim poznasz tego dobrego, żebyś mogła go rozpoznać, kiedy 'On' się w końcu pojawi. Po prostu, bądź cierpliwa, bądź spokojna. W końcu go znajdziesz. To Bóg ustala czas i sposób."

 

 
"Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek odejść od kogoś nie zapomnij się pożegnać. I bez względu na to, co łączyło Cię z tym człowiekiem, nie uciekaj bez słowa. Nikt z nas nie zasługuje na takie zakończenie. Gdy emocje już opadną, miej odwagę spojrzeć prawdzie w oczy, nim odejdziesz na zawsze."

 

 
"Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno."

 

 
"Nigdy się nie powstrzymuj. Bądź pewna czego chcesz od życia, mów co czujesz i nigdy nie obawiaj się być sobą. Nie zważaj na to co myślą inni. Żyjesz dla siebie, nie dla nich. I jeśli jeszcze nikt Ci dzisiaj tego nie powiedział, to ja Ci to mówię - Jesteś ważna, jesteś potrzebna, więc walcz.

 

 
"W życiu nie liczy się czy On ma fajną klatę, jędrne pośladki, umięśnione ciało czy twarz modela. Nie. Nie mówię, że to nie ma żadnego znaczenia. Bo wiadomo. Jak minie Cię na drodze laleczka w rurkach i przystojny facet w garniturze, to oczywiste na kogo zwrócisz uwagę. Ale tutaj chodzi o coś więcej. O to co On ma w sobie. Jaki ma charakter i jakie są Jego priorytety oraz wartości. Co ceni sobie w życiu i jakie ma cele. Liczy się to, jakim On jest człowiekiem. Jaki jest, będzie dla Ciebie. Jak się przy Nim czujesz. Bo za 50 lat siedząc w bujanym fotelu będziesz chciała mieć przy sobie osobę, do której wciąż będziesz żywiła tak samo gorące uczucie jak na początku. A nie osobę, której "kaloryfer" zamienił się na spory "bojlerek", a Ty będziesz zastanawiała się, co ja w Nim widziałam? Że tak naprawdę nic mnie z Nim nie łączy. Bo poleciałam na pusty "ideał". W życiu ważne jest to, jakim jesteś człowiekiem."

 

 
"Ty zasługujesz na dużo więcej - na kogoś, kto będzie Cię kochał w każdej sekundzie Twojego życia, kto będzie myślał o Tobie nieustannie, zastanawiając się, co w tej chwili robisz, gdzie jesteś, z kim jesteś i czy czujesz się dobrze. Potrzebujesz kogoś, kto pomoże ci spełniać marzenia i kto ochroni Cię przed tym, czego się obawiasz. Powinnaś mieć u swego boku kogoś, kto będzie traktował Cię z szacunkiem i kochał w Tobie wszystko, a zwłaszcza Twoje wady. Zasługujesz na życie z kimś, kto sprawi, że poczujesz się szczęśliwa, tak szczęśliwa, że wyrosną Ci skrzydła."
- Mr G.
 

 
"Los stawia nam w życiu różnych ludzi. Jednych z nich tylko na chwilę, a innych na zawsze. Jedno jest pewne - każda z tych osób czegoś nas uczy."
 

 
"Jak mogłem kiedyś sądzić, że wygląd i strój są tak piekielnie ważne? Teraz nie ma to dla mnie żadnego sensu. Po co to komu? Jakie ma znaczenie, co założę: popielaty płaszcz z najnowszej kolekcji czy starą, brązowa kurtkę? Czy kobieta ma modną kieckę, czy rozciągnięty dres? Jest szczupła i umięśniona czy ma fałdki tłuszczu? Nieistotne. Ważne, że można na niej polegać, wierzyć jej słowom i być pewnym jej uczuć. Najważniejsze są czułość, ciepło i zaufanie. Trzeba znaleźć osobę, z którą ma się o czym rozmawiać i potrafi milczeć. Taką kobietę, w którą chce się wtulić twarz i do końca życia wdychać Jej zapach - Jej, a nie perfum, jakich używa. To właśnie jest ważne i paradoksalnie, dopiero kiedy mi tego zabrakło, pojąłem, na czym polega prawdziwe uczucie."
- Mr G.
 

 
Forever <3
 

 
"Czy wiesz, jaką moc mają słowa? Słowo może uzdrowić i może zabić. Uważaj na to, co mówisz. Etykietki, oskarżanie, wymówki tworzą w duszy rany, które trudno się goją. Są nieodwracalne, ponieważ w duszy każdego człowieka mieszka dziecko, które boi się odrzucenia. Nie doceniamy swoich umiejętności zadawania temu dziecku bólu. Wykorzystaj moc swoich słów po to, by wspierać, chwalić, mówić rzeczy dobre."
- Mr G.
 

 
"Patrzę na Niego i wiem, że mógłby mi zastąpić powietrze.."
 

 
"Zmieniłam się? Może i tak. Może na gorsze, może na lepsze. Zależy, z której strony kto patrzy. Może zachowuję się poważniej, może dziecinniej. Tak i to prawda, że czas zmienia ludzi, ale to nie tylko czas. To także ludzie, z którymi przebywasz."

 

 

Najlepiej *.*
 

 
"Jestem klasyczną choleryczką. Taką, co wybucha i gaśnie, i potem w ogóle nie wie, o co chodziło."
- K. Janda