• Wpisów:403
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 21:37
  • Licznik odwiedzin:44 651 / 2557 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
8.12, it was very bad day..
 

 
"Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej, czy za Twoją zgodą."

 

 
Stupid, naive, fall in love idiot.
 

 
"Kiedy znajdziesz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, a nawet śmiejesz, i przy kim czujesz się bezpiecznie... nie możesz tak po prostu pozwolić mu odejść, tylko dlatego, że się boisz"
- Mr G.
 

 
"Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia, powinieneś w siebie uwierzyć, wewnętrzna motywacja jest najsilniejsza ze wszystkich. Musisz poczuć, że w pełni zasługujesz na to, by się spełniły. Myśl pozytywnie, poczuj je jakby już się spełniły, wyobraź to sobie. Wszystko się może zdarzyć, a otaczający Cię świat jest rezultatem Twoich myśli, Twojego nastawienia. Jedyne co stoi pomiędzy Tobą, a Twoim celem, to te bzdury które sobie wmawiasz, że nie dasz rady. Silny człowiek nigdy nie ma za sobą łatwej przeszłości. Pamiętaj, wszystko zaczyna się w Twojej głowie, nie w życiu."

- Mr G.
 

 
"I zachwycić się choć przez chwilę innym, nieznanym mi jeszcze człowiekiem, odkryć w nim coś nowego, czego nikt inny nie zna, pozwolić się prowadzić uczuciom i emocjom, nie oceniać i nie szufladkować, nie krytykować i nie przerywać, milczeć i słuchać, co ma do powiedzenia, spojrzeć w oczy i wiedzieć, że tak, że Ty będziesz wiele znaczyła w moim życiu, będziesz znaczyła wszystko."
- Mr G.
 

 
"[...] bo kwiaty, które nie więdną to dobrzy ludzie..."

 

 
"Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się - we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów."

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Po prosu, przestań czekać , na piątek , na wakacje , na kogoś , kto się w Tobie zakocha , na życie. Szczęście osiąga się wtedy , kiedy przestajesz czekać , a zaczynasz korzystać , z chwili obecnej."
- Mr G
 

 
"Znajdź kogoś, kto nie boi się przyznać, że tęskni. Kogoś, kto wie, że nie jesteś idealny, ale traktuje Cię tak, jakbyś taki był. Kogoś, dla kogo największym lękiem jest utrata Ciebie. Kogoś, kto całkowicie odda Ci serducho i kto będzie mówił "Kocham Cię" i naprawdę miał to na myśli, naprawdę będzie to czuł... I w końcu co najważniejsze, znajdź kogoś, kto będzie szczęśliwy budząc się przy Tobie każdego dnia i mimo upływu lat, zmarszczek i siwych włosów będzie Cię kochał z każdym dniem coraz mocniej..."
- Mr G.
 

 
"Love is all that I need.."
 

 
"Nie można czuć czegoś do kogoś kogo się zna tak długo.. To nierealne... Widzieć go przez cztery lata i traktować go obojętnie.. Kolegować się i nadal nic nie czuć. Więc czemu teraz nie mogę przestać o nim myśleć, dlaczego w ogóle o nim myślę... Dlaczego śni mi się w nocy.. Dlaczego nie chcę się z nim kłócić, dlaczego tylko on jest w stanie doprowadzić mnie do płaczu o głupoty..? Nigdy nie zwracałam uwagi, ale teraz lubię gdy poczuję jego dotyk na dłoni. Wie, że mnie denerwuje i sprawia mu to radość. Dlaczego tak jest? Nie rozumiem tego.."
 

 
"Czy tego chciałam czy nie, pojawił się nagle w moim życiu, nigdy nie zapomnę tych oczu, pojawił się niczego ode mnie nie wymagając, wręcz przeciwnie, pragnął dać mi więcej niż posiadam, dużo więcej niż ja mogłam dać jemu. Chcąc mnie bezinteresownie naprawić, uszczęśliwić. Nie chciał mnie zmieniać, bo cenił mnie za to, jaka jestem naprawdę. Tak po prostu chciał mi dać coś więcej, tak po prostu lubił ze mną rozmawiać, i mnie rozumiał, a przynajmniej się starał... Tak po prostu był obecny w moim życiu, bez warunków i zasad. Tak po prostu..."
- Mr G.
 

 
"Jeden z moich przyjaciół, psychologów, podczas wykładu na temat zarządzania stresem przeszedł się po sali. Gdy podniósł szklankę z wodą, wszyscy pomyśleli że zaraz zada pytanie "czy szklanka jest w połowie pusta czy pełna". Zamiast tego, z uśmiechem na ustach, zapytał "ile waży ta szklanka?". Odpowiedzi były różne, od 200 g do 0,5 kg. Gdy skończyli, odpowiedział: Nie jest istotne ile waży ta szklanka. Zależy ile czasu będę ją trzymał. Jeśli potrzymam ją minutę to nie problem. Gdy potrzymam ją godzinę, będzie mnie boleć ręka. Gdy potrzymam ją cały dzień, moja ręka straci czucie i będzie sparaliżowana. W każdym przypadku szklanka waży tyle samo, jednak im dłużej ją trzymam tym cięższa się staje. Kontynuował: "Zmartwienia i stres w naszym życiu są jak ta szklanka z wodą. Jeśli o nich myślisz przez chwilę nic się nie dzieje. Jeśli o nich myślisz dłużej, zaczynają boleć. Jeśli myślisz o nich cały dzień, czujesz się sparaliżowany i niezdolny do zrobienia czegokolwiek. Pamiętaj by odłożyć szklankę." - Mr G

 

 
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."
Paulo Coelho
 

 
"Twoje życie jest darem. Zaakceptuj je. Nieważne, jak bardzo popieprzone czy bolesne wydaje się być, niektóre sprawy potoczą się tak, jak było im to pisane od początku, jak przeznaczone im było się wydarzyć."


 

 
"I myślę sobie, że tak troszkę to chyba jednak cierpię na syndrom Piotrusia Pana. Bo wciąż szukam Nibylandii.
A może raczej krainy, która nie jest wcale na niby, tyle że dobrze się ukryła.."

Giulia Carcasi – Tyle jest gwiazd
 

 
weź mnie za rękę i zaprowadź na krawędź i stój tam ze mną, aż się zmęczę i spadnę.
 

 
Przysięgam Ci, że jestem w stanie poświęcić dla Ciebie wszystko, co mam i obiecuję, że stanę tuż przy Twoim boku, na zawsze i zawsze, aż do dnia w którym umrę.

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Dorosłam. Dzieciństwo trochę przedłużyłam, ale dorosłam. Właśnie wtedy gdy przestałam uciekać od myśli, że pierwsze miłości jednak umierają. I dorosłam. Nauczyłam się przegrywać. Trochę przykro bo zamknęlam większość moich pokoi wrażliwości. Znoszę chaos, ludzką głupotę i samą siebie. Zamykam oczy i oddycham.
Oddycham na całą niewygodę tych wszystkich miejsc, gdzie wszystko czeka, ale nic się nie dzieje."
 

 


I miss You